VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Akmeņogļu piegāde VSAC „Vidzeme” filiālei „Rūja” Drukāt E-pasts

VSAC "Vidzeme" informē, ka organizē atklātu konkursu "Akmeņogļu piegāde VSAC „Vidzeme” filiālei "Rūja"", identifikācijas Nr. VSAC "Vidzeme" 2015/19.

Pretendenti piedāvājumu var iesniegt, katru  darba dienu no 8:00 līdz 16:30, VSAC „Vidzeme”, pēc adreses: pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234, līdz 2015. gada 18.augustam , plkst.12:00, vecākās lietvedes kabinetā iesniedzot personīgi vai atsūtot pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā.

Piedāvājuma atvēršana notiks VSAC „Vidzeme” Rūjienas novada Jeru pagastā Iepirkuma komisijas sanāksmē, 2015. gada 18.augustā plkst.12:00.

Pieprasījumu par papildu informāciju piegādātājs var sūtīt pa e-pastu:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai nosūtot vēstuli pa pastu VSAC „Vidzeme”, pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234,  bet ne vēlāk kā sešas dienas pirms piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām.

Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (Nolikums_akmeņogles  VSAC_Vidzeme_filiālei_Rūja.doc)Nolikums[ ]290 Kb
Lejuplādēt šo failu (akmeņogles lemums0001.pdf)Lēmums[ ]440 Kb
Lejuplādēt šo failu (akmeņoglem lēmums 20001.pdf)Lēmums 2[ ]457 Kb
Lejuplādēt šo failu (89_SIA Baltijas ogles.pdf)89_SIA Baltijas ogles.pdf[ ]325 Kb
 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.