VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Degvielas un automobiļu uzturēšanas līdzekļu iegāde VSAC „Vidzeme” vajadzībām Drukāt E-pasts

VSAC "Vidzeme" informē, ka organizē atklātu konkursu "Degvielas un automobiļu uzturēšanas līdzekļu iegāde VSAC "Vidzeme" vajadzībām", identifikācijas Nr.VSAC"Vidzeme"2013/19.

Pretendenti piedāvājumu var iesniegt, katru  darba dienu no 8:00 līdz 16:30, VSAC „Vidzeme”, pēc adreses: pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234, līdz 2013. gada 23.jūlijam, plkst.11:00, lietvedes kabinetā iesniedzot personīgi vai atsūtot pa pastu ierakstītā pasta sūtījumā.

Piedāvājuma atvēršana notiks VSAC „Vidzeme” Rūjienas novada Jeru pagastā Iepirkuma komisijas sanāksmē, 2013. gada 23.jūlijā, plkst.11:00.

Pieprasījumu par papildu informāciju piegādātājs var sūtīt pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai nosūtot vēstuli pa pastu VSAC „Vidzeme”, pansionāts „ Rūja”, Jeru pagasts, Rūjienas novads, LV-4234,  bet ne vēlāk kā sešas dienas pirms piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām.

Pielikumi:
Lejuplādēt šo failu (vērtēšanas rezultāti.pdf)gala ziņojums par rezultātiem[ ]1310 Kb
Lejuplādēt šo failu (degviela administrācijai sia Lukoil Baltijas R.pdf)līgums[ ]226 Kb
Lejuplādēt šo failu (degviela Allaži_sia Lukoil Baltijas R.pdf)līgums[ ]227 Kb
Lejuplādēt šo failu (degviela Rauna sia Lukoil Baltijas R.pdf)līgums[ ]228 Kb
Lejuplādēt šo failu (degviela Ropaži sia Lukoil Baltijas R.pdf)līgums[ ]227 Kb
Lejuplādēt šo failu (Vienošanās ar lukoil par degvielas maiņu Raunai.pdf)Vienošanās ar lukoil par degvielas maiņu Raunai.pdf[ ]129 Kb
 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.