VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Ropaži Drukāt E-pasts
Saturs
Ropaži
VSAC „Vidzeme” filiāles „Ropaži” vēsture
Visas lapas

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"

Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu novads, LV-2135,
Tālrunis 67918408, 67918308, Fakss 67918274,
e-pasts: ropazi@vsacvidzeme.gov.lv

VSAC „Vidzeme” filiālē „Ropaži”  sniedz pakalpojumus klientiem, kuri ir I un II grupas invalīdi ar garīga rakstura traucējumiem.

Klientiem tiek nodrošināti labiekārtoti dzīves apstākļi, trīsreizēja ēdināšana un visi nepieciešamie sociālie un medicīniskie pakalpojumi. Filiālē ir vienīga Republikā infekcijas nodaļa.

No 2004.gada filiāle darbojas projektā "Sociālo pakalpojumu infrastruktūras pakalpojumu attīstīšana klientu rehabilitācijai, integrācijai sabiedrībā un darba tirgū Rīgas reģionā". Filiāles telpās tika izveidota "Pusceļa māja", kur klientiem ir iespēja apgūt un nostiprināt sadzīvē nepieciešamas iemaņas un atgriezties darba tirgū un sabiedrībā.

Filiālē ir dažādas brīva laika pavadīšanas iespējas – kultūras pasākumi, fiziskās nodarbības, dievkalpojumi, darbi dārzā. Filiālē ir liela bibliotēka, piejami preses izdevumi.

Regulāri norit darbs pie sadzīves apstākļu pilnveidošanas, rehabilitācijas pasākumu paplašināšanas un to kvalitātes uzlabošanas. 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.