VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Jaunumi
Videostāsts „Manas saknes ir stipras” Drukāt E-pasts

10.08.2018.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži”, Latvijas simtgades pasākumu ietvaros, viesojās Labklājības ministrs Jānis Reirs, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis un VSAC „VIDZEME” direktors Modris Karselis, lai kopīgi ar mūsu filiāles klientiem un darbiniekiem noskatītos Labklājības ministrijas un radošo apvienības SKUBA Films, Latvijas 100. gadadienai par godu izveidoto videostāstu „Manas saknes ir stipras”.

   Pēc mūsu filiāles vadītājas Laimas Gornostajas uzrunas, noskatījāmies Videostāstu kas ir par Latvijas galveno vērtību – cilvēkiem, kuru saknes ir ģimenē. Filmas galvenā vēstījuma pamatā ir iedvesmojoši stāsti par mūsu cilvēkiem, kas spējuši par spīti dažādiem dzīves samezglojumiem nostāties uz kājām un raugās uz dzīvi Latvijā ar nākotnes cerībām, kas ir Latvijas valsts pamatu pamats!

   Noskatoties filmu, zālē izvērtās diskusija. Labklājības ministrs atbildēja uz klientu uzdotiem jautājumiem. Viesus iepriecinājām ar klientu ansambļa priekšnesumiem, pašu audzētiem ziediem un klienta Aivara Brēmšmita zīmēto rozi Latvijas simtgadei. Viesiem parādījām mūsu filiāles prezentāciju, kurā atspoguļota mūsu klientu ikdiena, sadzīves apstākļi, radošais darbs un atpūtas iespējas. Ainars Latkovskis savukārt, iepriecināja mūsu klientu sporta komandu ar jauniem sporta krekliņiem. Pēc tam visi kopā fotografējāmies un baudījām ministra sarūpēto cienastu. Pēc pasākuma viesi devās ekskursijā uz mūsu filiāles korpusiem, aplūkoja filiāles apkārtni un dārzu. Klientiem bija iespēja uzrunāt ministru, diskutēt par viņiem interesējošām tēmām.

   Paldies Latvijas labklājības ministram Jānim Reiram, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājam Ainaram Latkovskim par izrādīto interesi par mums un kopā pavadīto laiku.

GALERIJA

 
Svētku mirklis vasarā Drukāt E-pasts

30.07.2018.

   Noslēdzoties jūlijam , Valkas filiāles jubilejas mēnesim, filiālē notika pasākums "Svētku mirklis vasarā”. Šī gada pasākuma tēma bija cilvēks. Cilvēks Latvijā un cilvēks mūsu filiālē. Skanēja dzeja, noskatījāmies fotoreportāžu par mūsu dziedātājiem, dejotājiem, sportistiem, daiļlasītājiem un čaklajiem dārza rūķiem. Ansamblis visus iepazīstināja ar savu "trīsgadiņu’’ koncertu, kurā izskanēja pašas mīļākās dziesmas. Nobeigumā visus gaidīja cienasts.

alt

 
Uz teātri Turnā Drukāt E-pasts

   Turnas tautas nama teātris, 25.jūlija vakarā, mūs iepriecināja ar īstu svētku noskaņu, ar teātra izrādi "Vella kalpi, Vella dzirnavās”. Aktieri ar izrādēm vienmēr ir devušies pie mums, bet šoreiz mēs devāmies uz Turnu. Izrāde bija ļoti kolorīta ar dzidru humora pieskaņu. To caurvija mūzika un dejas.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 727

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt