VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Jaunumi
Dziedāšanas svētki Siguldā Drukāt E-pasts

15.06.2017.

   VSAC ”VIDZEME” filiāles “Ropaži” klientu ansamblis piedalījās 10 dziedāšanas svētkos Siguldā, ko organizēja biedrība “Aicinājums Tev”. Mūsu klientiem šī bija ceturtā iespēja parādīt savus priekšnesumus. Pasākumā piedalījās 18 kolektīvi no dažādām Latvijas pilsētām. Šī bija iespēja atkal satikt draugus no Rūjas un Valkas filiālēm, kā arī pabūt savā vidē kur katrs dalībnieks ar īpašām vajadzībām pierāda, ka ir iespējams arī viņiem justies kā māksliniekiem uz “lielās skatuves”. Paldies biedrībai “Aicinājums Tev” par jauko pasākumu un sirsnīgo uzņemšanu.

alt

 
Dziedāšanas svētki Siguldā Drukāt E-pasts

15.06.2017.

   Nu jau 10 gadu Siguldā notika biedrības "Aicinājums Tev” organizētie "Dziedāšanas svētki”. Valkas filiāles dziedātāji šajos svētkos piedalījās, nu jau trešo gadu, un tie tika ar nepacietību gaidīti. Dziedāšanas svētkos katram kolektīvam ir iespēja iepriecināt citus ar saviem sniegtajiem priekšnesumiem un satikt draugus no citiem kolektīviem. Tie ir svētki dziesmai un draudzībai. Paldies organizatoriem par šiem brīnišķīgajiem svētkiem.

GALERIJA

alt

 
Skonto stadionā Drukāt E-pasts

12.06.2017.

   Minifutbola turnīrs "Seni Cup” 2017 jau aizvadīts un saņemot ielūgumu no organizatoriem apmeklēt pārbaudes spēli Latvija – Igaunija, devāmies ceļā. Bija aizraujoši spēli vērot klātienē un just līdzi Latvijas komandai. Paldies par šo iespēju.

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 657

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt