VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Jaunumi
Kapelānes Māras Graudiņas uzrunu Drukāt E-pasts

04.12.2017.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” rīts sakās ar kapelānes Māras Graudiņas uzrunu par tumsu dabā adventes laikā, kuras būtībā ir neapzināta gaisma. Tika iedegta Pirmā Adventes svecīte Ziemassvētku vainagā. Koris, kopā ar klientiem, dziedāja adventes dziesmu. Arī pie mums ir sācies klusais, jaukais Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

alt

 
„Lielās egles” iedegšanas pasākums Drukāt E-pasts

03.12.2017.

   VSAC „VIDZEME” filiāles „Ropaži” klientu ansamblis devās uz Ropažu centru lai, ar Adventes laika dziesmām, kuplinātu Ropažu novada „Lielās egles” iedegšanas pasākumu. Pēc koncerta un rotaļām, klienti tika cienāti ar karstu sulu un piparkūkām. Paldies Ropažu novada domei, par šo tradīciju, un par to, ka mēs esam gaidīti.

GALERIJA

alt

 
Daudz laimes Drukāt E-pasts

20.11.2017.

   VSAC ”VIDZEME” filiālē „Ropaži” pasākums „Daudz laimes”. Sveicām 25 filiāles klientus. 75 jubilejā sveicām Piusu Zaharu, 70 – Vilni Karlovski. 50. gadskārtu svinēja Ināra Marnovska un Normunds Pētersons. 45 jubilejā sveicām Sandru Vadapoli, turklāt 40 gadi novembra mēnesī palika Vadimam Jermakovam un Aleksandram Nikandrovam. 35 jubileju svinēja Valdis Bartušs, bet 25 jubilejā sveicām Paulu Šurovu. Jubilārus sveicām ar dzeju un filiāles kora dziedātām dziesmām. Katrs saņēma pašu dārzā audzētus ziedus un svētku mielastu. Pasākuma noslēgumā visi dejojām.

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 686

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt