VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

VSAC "Vidzeme" mājaslapa izveidota, lai informētu Jūs par aprūpes centra klientu un strādājošo darbību un aktivitātēm, lai iegūtu jaunus draugus un sadarbības partnerus! Mēs esam atvērti jauniem kontaktiem un sadarbībai!

Ja tu izmaini skatu uz lietām, izmainās lietas, uz kurām tu skaties.
[D.Dyer]

Informācija centra klientiem un apmeklētājiem

   Informējam, ka visās centra filiālēs tiek noteikti COVID-19 infekciju ierobežojoši pasākumi, līdz ar to klientu apmeklēšana uz laiku ir pārtraukta. Centra filiālē "Ropaži" noteikts karantīnas pasākumu ieviešanas laiks.

   Ir iespēja nodot sūtījumus centra klientiem. Sūtījumos var nodot preces orģinālajos iepakojumos, kurus var dezinficēt.

   Lūdzam, saziņai ar centra klientiem uz laiku izmantot alternatīvas sazināšanās iespējas (telefoniski, WhatsApp, SKYPE, ZOOM u.c.) sadarbībā ar filiāles darbiniekiem.

   Paldies par sapratni!

 

Par VSAC "Vidzeme" reorganizāciju

   Informējam, ka pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 4.septembra rīkojuma Nr.483 Par Valsts sociālās aprūpes centra „Vidzeme” un Valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale” reorganizāciju un Valsts sociālās aprūpes centrs „Zemgale” izveidošanu”, tiks veikta minēto Centru reorganizācija.

   Saskaņā ar minēto rīkojumu, ar 2021.gada 1.janvāri Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" būs abu Centru funkciju, tiesību, mantisko vērtību, dokumentācijas un saistību pārņēmējs, tai skaitā valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" pārņems Centru tiesības un pienākumus, kas izriet no darba tiesiskajām attiecībām.

   Veicot Centru reorganizāciju, mainīsies juridiskā adrese, taču filiāļu klientiem arī turpmāk tiks nodrošināts atbilstošs ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums pēc jau esošajām filiāļu “Rūja”, “Ropaži”, “Valka” atrašanās vietām. Darbinieku kontakttālruņi netiek mainīti.

   Iestādes e-pasti pēc 2021.gada 1.janvāra tiek mainīti no *@vsacvidzeme.gov.lv uz *@vsaczemgale.gov.lv.

 
VSAC "VIDZEME"

Valsts sociālās aprūpes centra "Vidzeme” darbības mērķis - sniegt klientiem sociālos pakalpojumus un sociālo aprūpi, sociālo rehabilitāciju, tādējādi nodrošinot pamatvajadzību apmierināšanu saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr. 338 "Prasības sociālo pakalpojumu sniedzējiem”.

Lasīt tālāk...
 
"Latvijas stāsti" - deinstitucionalizācija (29.12.2019.)

 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.