VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Latvijas republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītie pasākumi Drukāt E-pasts

14.11.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” Latvijas republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts pasākums „Viss, viss pie šīs zemes simtu saitēm mūs sien!”. Pēc kopēji nodziedātas Latvijas republikas himnas un filiāles vadītājas Laimas Gornostajas svētku uzrunas, VSAC „VIDZEME” administrācijas pārstāvji ar pateicības rakstiem un ziediem godināja mūsu filiāles darbiniekus, kas filiālē ar labu darbu sevi pierādījuši 5,10, 15 un vairāk gadus. Pateicības vārdus no filiāles vadītājas Laimas Gornostajas un kolēģu sniegtos ziedus saņēma Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītājas vietniece Sarmīte Šukste, kas nākamajā dienā devās uz Rīgu, lai saņemtu LR Labklājības ministrijas Goda rakstu “Par teicamu un godprātīgu darbu labklājības nozarē”.

   Ar svētku koncertu, klātesošos iepriecināja Ropažu novada Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi, ar ko draudzīgas saites iedibinātas jau vairāku gadu garumā. Pēcpusdienā, aktu zālē, pulcējās filiāles klienti, lai svinētu Latvijas proklamēšanas dienas gadskārtu.

   Pēc pasākuma svinīgās daļas, tika godināti mūsu filiāles klienti, kas čakli strādājuši filiāles dārzā, apkārtnes sakopšanā un citos, ar filiāli saistītos darbos. Balvas-  saldas veltes, pasniedza Interešu pulciņa audzinātāja vides labiekārtošanas darbos Biruta-Zelma Jablonska, kas klātesošos informēja par klientu padarītiem darbiem. Arī nodaļu vadītāji bija izvērtējuši, kas citās jomās bija labi strādājuši un pelnījuši saņemt balvas. Svētku koncertā, klientu kora izpildījumā, skanēja latviešu komponistu veltījumi Latvijai, savukārt klienti, pasākuma vadītāji, runāja mūsu Dzimtenei un darba tikumam veltītu dzeju, kā arī uzmundrināja klātesošos ar latviešu tautas ticējumiem par darbu.

   Paldies visiem kas šajos pasākumos bija kopā ar mums, deva savu artavu svētku noskaņas radīšanā!

GALERIJA

alt 

 

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.