VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Izstāde Valkā Drukāt E-pasts

13.03.2019.

   Kā katru pavasari, arī šogad Valkas mākslas skolā tika eksponēta gleznošanas studijas darbu izstāde, kuru 13.martā devāmies apskatīt. Darbi bija ļoti uzrunājoši un visiem saprotami. Pēc studijas darbu apskates devāmies nelielā ekskursijā pa klasēm, kur mūs iepazīstināja ar katra mācību klasi un tās darbību. Uzzinājām daudz interesanta, gan kā top skaisti zīda gleznojumi, gan kā tiek strādāts ar ģipsi. Apskatījām arī Jāņa Strupuļa eksponētos darbus – heraldiskos zīmējumus (ģerboņus) un bezpriekšmetiskās glezniecības ekspozīciju.

GALERIJA

alt

 
Atvadas ziemai Drukāt E-pasts

   Februāra mēnesī visi sāk gaidīt pavasara atnākšanu. Arī Valkas filiālē jau 28.februārī, kopā ar sniegavīriem, ezi un pavasara vēstnesi, bitīti atvadījāmies no ziemas. Notika jautras atrakcijas ar sniega bumbām un sniegavīru slotām, ziema baidīta projām ar ugunskuru un bungām, kā arī dziedātas dziesmas pavasarim. Gaidīsim pavasari!

GALERIJA

alt

 
Galda spēļu diena Drukāt E-pasts

   Valkas filiālē 22. februārī notika galda spēļu aktivitātes. Ikviens pēc savām prasmēm varēja spēlēt dažādas galda spēles. Tika spēlēts gan novuss, gan dambrete, tāpat arī domino. Starp spēlētājiem notika spraiga sacensība. Daudzus spēlētājus aizrāva arī loto, logo un daudzas citas spēles.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 759
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.