VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Ekskursija uz Siguldu, Gaujas nacionālo parku Drukāt E-pasts

16.05.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiāles „Ropaži” klienti devās ekskursijā uz Siguldu, Gaujas nacionālo parku. Ekskursijā piedalījās klienti, kas ir aktīvi un piedalās mākslinieciskajā pašdarbībā. Aplūkojām Livonijas ordeņa Siguldas pili, pastaigājāmies pa pils parku, redzējām Viduslaiku pils drupas un pieminekli Atim Ktronvaldam. Pabijām Gūtmaņa alā un Spieķu parkā. Noskatījāmies kā kursē gaisa tramvajs. Katrā vietā pārrunājām šo vietu vēsturi. Labā garastāvoklī un daudz jaunu iespaidu guvuši, atgriezāmies mājās.

GALERIJA

alt

 
Zīmēšanas konkurss „Uzzīmēsim pavasari” Drukāt E-pasts

15.05.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” zīmēšanas konkurss „Uzzīmēsim pavasari”. Kad viss plaukst, zied un smaržo, rīkojam zīmēšanas konkursus dabā. Mudinam klientus ieklausīties sevī, pavērties apkārt un pēc brīvas izvēles zīmēt. Tika zīmētas puķes, dabas skati, saulainas, baltu mākoņu ieskautas, debesis. Atkājās jauni talanti - Linards, kurš uzzīmēja dabas skatu, kas šajā brīdī bija viņa acu priekšā. Zīmējums bija telpisks, atbilstošās krāsās ar redzamām talanta izpausmēm. Pēc žūrijas vērtējuma, visi saņēma balvas. Darbus izvietojām foajē telpā pašu priekam un citiem, aplūkošanai.

 GALERIJA

alt

 
Velga Vītola Drukāt E-pasts

   16. aprīlī VSAC „Vidzeme ” filiālē „Rūja” viesojās Līgatnes Dabas taku “lāču mamma” Velga Vītola. Viņa stāstīja par dzīvi ar saviem draugiem – zvēriem un putniem. Daudzi Līgatnes dabas takās mītošie dzīvnieki ir izdzīvojuši un izauguši, pateicoties Velgas pašaizliedzīgajām rūpēm. Savu stāstījumu viņa papildināja ar pašas uzņemtajām fotogrāfijām no zvēru ikdienas dzīves. Iemītniekiem ļoti patika Velgas Vītolas stāstījums.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 771

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.