VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Baltijas ceļam 30 Drukāt E-pasts

23.08.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” svinējām „Baltijas ceļam 30”. Filiāles klienti un darbinieki pulcējās laukā, Pusceļa mājas ptiekšā, lai svinētu Baltijas ceļa 30 gadu jubileju. Pasākumā skanēja dziesmas par Latviju, ko dziedāja mūsu filiāles klientu koris. Klienti pastāstīja Baltijas ceļa vēsturiskos faktus, runāja dzeju . Visi klātesošie varēja dalīties atmiņās un stāstīt, kur tolaik bijuši un kā jutušies šajā dienā pirms 30 gadiem. Tad visi, skanot dziesmai „Atmostas Baltija”, sadevās rokās apkārt savām mājām – mūsu filiālei. Pēcpusdienā visi atkal pulcējās lai svinētu svētkus ar dejām.

GALERIJA

alt

 
Plenērs „Ceļojošā cepure” Drukāt E-pasts

22.08.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiāles „Ropaži” 3 klienti, atsaucoties VSAC “Latgale” filiāles „Mēmele” aicinājumam, devās uz mākslas plenēru „Ceļojošā cepure”. Plenērs notiek jau piecpadsmito gadu, pulcinot vismaz 10 SAC mākslinieku komandas un katru reizi citā SAC. Dalībniekiem uz vietas bija jāuzzīmē divi darbi. Viens, par tēmu- ainava ko redzam apkārt, otrs- kāda daļa no lielās kopējās gleznas, kuras attēla paraugs tika iedots. Atpūtas brīžos, dalībniekus izklaidēja iluzionists, kā arī bija iespēja mieloties ar dažādiem gardumiem. Plenēra darbus vērtēja žūrija – filiāles „Mēmele” darbinieki un Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja „Līdumi” vadītāja Ilze Līduma. Pēc žūrijas vērtējuma,mūsu kliente Ina Žuravska saņēma žūrijas simpātiju balvu, bet klients Kazis Kamisskis ar savu darbu „Mani mūžīgie sapņi...” saņēma godalgoto 1 vietu un līdz ar to, mūsu filiālei tika „Ceļojošā cepure”. Tas nozīmē, ka nākošajā, 2020. gadā, mākslas plenērs „Ceļojošā cepure” būs jāorganizē mums. Paldies VSAC „Latgale” filiālei „Mēmele” par sirsnīgo uzņemšanu un jauko pasākumu!

GALERIJA

alt

 
Kustību rotaļas Drukāt E-pasts

09.08.2019.

   Beidzot esam atklājuši to, kas patīk mūsu pansionāta iemītniekiem. Tās ir kustību rotaļas. Kopā dziedāšana, jau zināmās rotaļas, kas izraisa prieku un azartu darboties visiem kopā. Tai pašā laikā, darot to ar prieku tiek izkustinātas daudzas muskuļu grupas, it kā atmodinot ķermeni.

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 783

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.