VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Jautrās stafetes! Drukāt E-pasts

25.07.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „Ropaži” sporta pasākums „Jautrās stafetes!” Visu korpusu klientu komandas sacentās veiklībā. Tika skriets ar baloniem, vingrošanas riņķiem un bumbām. Azarts virmoja sacensību laukumā. Noslēgumā komandas saņēma pateicības rakstus bet, spēku atjaunošanai, saldumus.

GALERIJA

alt

 
Brīvais mikrofons Drukāt E-pasts

24.07.2019.

   VSAC „VIDZEME” filiālē „ Ropaži” pasākums „Brīvais mikrofons”, par tēmu – „Jānis Peters”. Pasākums tika veltīts Jāņa Petera „80” jubilejai. Pasākuma vadītāji, mūsu klienti, iepazīstināja klātesošos ar Jāņa Petera daiļradi, viņa darbības virzieniem un dzīves laikā gūtiem sasniegumiem.Tika runāta Jāņa Petera dzeja par dzimteni, vecākiem, mīlestību. Pēc viņa dziesmu tekstu melodijām, tika dejotas atraktīvas, teatralizētas dejas - „Lauku gurķis Rīgas tirgū”, „Vecmāmiņa un runcis”, „Karbonkulis”, „Šveiks dodas karā” un citas. Priekšnesumus papildināja video un foto reprodukcijas. Priekšnesumus vērtēja žūrijas komisija, tās priekšsēedētāja, filiāles vadītāja Laima Gornostaja. Apspriežoties ar citiem žūrijas komisijas locekļiem, tika izlemts, visi pasākuma dalībnieki par veikumu saņēma saldas veltes un galvenā balva – visiem kopīgs ceļojums- ekskursija, par ko visi dalībnieki bija lielā sajūsmā!

GALERIJA

alt

 

 
,,Klejojošais kauss” Priekulē Drukāt E-pasts

03.07.2019. 

   Ilgi gaidītais sporta pasākums ,,Klejojošais kauss” šogad notika Liepājas pusē, Priekulē, kuru rīkoja VSAC ,,Kurzeme” ,,Aizvīķu” filiāle. Ceļš no Valkas garš, tāpec ceļā jau devāmies iepriekšējās dienas pēcpusdienā. Nakšņojām Purmsātu internātskolā. Taču Purmsātos ne tikai nakšņojām, bet arī apskatījām un izbaudījām iepretīm muižas ēkai, starp simtgadīgajiem parka kokiem izveidoto muzikālo dabas taku, kurā izvietoti lielformāta āra mūzikas instrumenti, ksilofons, spoguļzvani, varavīksnes bungas, vertikālie zvani un marimba. Ar prieku izmēģinājām to brīnisķīgo un kvalitatīvo skanējumu. Nākošās dienas rītā devāmies uz Priekules stadionu, lai piedalītos ,,Klejojošajā kausa” pasākumā. Visas dienas garumā piedalījamies un cīnījamies par iegūtajiem punktiem aizraujošajās aktivitātēs. Cienājamies ar lielajā katlā vārīto, garšīgo zupu un brīvajā laikā gan vizinājāmies zirga pajūgā pa Priekuli, gan braucām ar kartingu. Neizpalika arī Priekules pils un Zviedru vārtu apskate. Mājās devāmies ar prieku un gandarījumu, gan par saņemtajām emocijām, gan godam nopelnīto 3. vietu.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 781

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.