VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Zīmēšanas konkurss Drukāt E-pasts

07.08.2020.

   VSAC “VIDZEME” filiālē “Ropaži” Zīmēšanas konkurss: “Uzzīmē ūdeņus un visu, kas tev sagādā prieku!”. Klienti pulcējās filiāles zaļajā zonā pie strūklakas, kur notika zīmēšanas konkurss. Liekot lietā, savu fantāziju tapa darbi, kuros dominējošā krāsa zilā un tēma ūdeņi. Žūrijai bija ļoti grūti izvērtēt pirmās vietas ieguvēju, tāpēc tās bija divas. Mūsu filiālē mīt klienti, kam zīmēšanas tehnika jau ir izkopta un viņu darbi ir pabijuši arī izstādēs. Patiesībā nav iespējams iedalīt vietas, jo katrs zīmējums tapa no sirds un sagādāja prieku visiem.

 GALERIJA

alt

 
Orientēšanās sacensības Drukāt E-pasts

06.08.2020.

   VSAC “VIDZEME” filiālē “Ropaži” Orientēšanās sacensības Pusceļa mājas klientiem. Lai klienti labāk iepazītu mūsu filiāles teritoriju, organizējam orientēšanās sacensības. Šoreiz tie bija Pusceļa mājas klienti, kam uz laiku vadoties pēc attēliem nācās atrast astoņus kontrolpunktus un tajos paslēpto burtu. No atrastajiem burtiem bija jāsaliek vārds, un tikai tad komandas varēja finišēt. Sacensību azarts, prieks par veiksmi neizpalika arī šoreiz.

GALERIJA

alt

 
Sacensības filiālē “Ropaži” Drukāt E-pasts

   VSAC “VIDZEME” filiālē “Ropaži” 28.07.2020. notika sacensības Foto orientēšanās sportā. Komandas no visiem korpusiem piedalījās Orientēšanās sacensībās. Vispirms komandām pēc attēla vajadzēja atrast kontrolpunktus, kas nebūt nebija vienkārši. Komandām nācās mest karodziņus, atrast vajadzīgos burtus, salikt vārdu, mest mērķi un veikt citus uzdevumus, liekot lietā gan atjautību, gan veiklību. Jautrība un sacensību azarts aizrāva ne tikai dalībniekus, bet arī līdzjutējus, jo tika fiksēts arī uzdevumu izpildes laiks. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma diplomus, bet visi kopā, saldas veltes.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 802

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.