VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Latvijas akcija “Laimes koki” Drukāt E-pasts

   Atsaucoties Ropažu novada pašvaldības aicinājumam, VSAC „VIDZEME” filiāles „Ropaži” klienti jau otro gadu piedalījās Pasaules talkā Latvijas akcijā “Laimes koki”. Tās ietvaros tika stādītas dekoratīvās ābeles gar autoceļu, veidojot vēsturisku ābeļu aleju, kas šobrīd ir garākā Latvijā. Filiāles klienti iesaistījās arī projektā: Latvijas Meža dienas 2020 ar moto: „Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”. Šī projekta ietvaros Ropažu parkā filiāles klienti iestādīja trīs magnoliju kokus, kas nākošajā gadā ar saviem ziediem varēs priecēt Ropažu novada iedzīvotājus.

GALERIJA

alt

 
Olimpiskā un dzejas diena Drukāt E-pasts

18.09.2020.

   VSAC “VIDZEME” filiālē “Ropaži ” notika Olimpiskā un dzejas diena. Atsaucoties Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam, filiāles ”Ropaži” klienti un darbinieki aktīvi piedalījās "Olimpiskā dienā 2020", izpildot Vislatvijas vingrojumu, jo arī "Mēs esam #SPORTIŅĀ"!

   Dzejas dienas ar šī gada motīvu: “Dzeja dziedē”. Vispirms iepazināmies ar dzejas dienu vēsturi, tad filiāles klienti lasīja Raiņa, Aspazijas, Imanta Ziedoņa, Māras Zālītes, Guntara Rača, Aivara Freimaņa un citu autoru dzeju, savukārt filiāles klientu koris dziedāja dziesmas ar šo autoru tekstiem. Pasākumā virmoja emocijas - dzeja mijās ar dziesmām, jo kas gan ir dziesma bez dzejas? Pateicoties mūsu dzejniekiem, kas radījuši un atstājuši mūsu tautai tik vērtīgu kultūras mantojumu vairākām paaudzēm, dzeju varam baudīt un turpināt Dzejas dienu tradīciju. Noslēgumā dzeju lasīja mūsu filiāles dzejnieki - mūsu klienti Jānis Marsietis, Ērika Jakobsone un Ēriks Meņģelis. Ēriks Meņģelis dzeju raksta jau no pusaudžu vecuma, un tās ir vairākas pierakstu klades ar skaistiem dzejoļiem.

 GALERIJA

alt

 
Pašdarbnieku svētki ,,Tauriņdeja” Drukāt E-pasts

10.09.2020. 

   Jau sesto reizi Valkā norisinājās pašdarbnieku svētki ,,Tauriņdeja”. Tikai šogad svētki bija savādāki, jo nesalidoja taureņi, mūsu draugi no Ropažiem, Limbažiem, Rūjienas un Lodes. Tomēr neskatoties uz to, koncertā viņi piedalījās virtuāli, jo uz ekrāna varējām vērot kolektīvu fotogrāfijas ar smaidošam sejām no iepriekšējo gadu svētkiem un kolektīvu muzikālos sveicienus. Pasākumā caur dziesmām un dejām izskanēja pasaka par taureni, kurš uz saviem spārniem nesa sapņus - dzeltenus, zaļus, sārtus un baltus. Filiāles čaklie rokdarbnieki , kā pārsteigumu bija pagatavojusī ,,Tauriņdejai” dāvanu, salidojušus taureņus. Lai arī diena bija lietaina, pasākums bija saules un siltuma piepildīts. Un saviem draugiem vēlamies teikt: Lai krāsaina un muzikāla mums tikšanās 2021. gada ,, Tauriņdejā”, kura būs jau septītā.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 806

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.