VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Diena senioriem Drukāt E-pasts

01.10.2020.

   Smaržojot piparmētru tējai , skanot dziesmām un dzejas rindām Valkas filiālē 1. oktobrī tika atzīmēta Senioru diena. Katram senioram tika sagatavots īpašs rudens ziedu pušķītis un sveiciens. Daudzi mūsu senioru vecuma iemītnieki arvien ir rosīgi un radoši pavada savu ikdienu. Pēc svinīgās daļas visi cienājās ar piparmētru tēju un gardiem cepumiem, daudzu acīs mirdzēja prieks un aizkustinājums.

GALERIJA

alt

 
Dejošanas izaicinājums “Jerusalema” Drukāt E-pasts

09.10.2020.

   VSAC “VIDZEME” filiāles “Ropaži ” 15 klienti un 11 darbinieki, dzīvojot laikam, un notikumiem līdzi, vienojās dejošanas izaicinājumam “Jerusalema”. Mēs arī esam pasaule!

 
Dabas taku liegumā “Lielie Kangari” Drukāt E-pasts

09.10.2020.

   VSAC “VIDZEME” filiāles “Ropaži ” klientu ekskursija uz dabas taku liegumā “Lielie Kangari“. Ekskursijā devās klienti, kas aktīvi piedalās pašdarbībā un ar savām mākslinieciskām spējām pasākumos iepriecina filiāles iemītniekus. Cerams, ka pastaiga pa dabas takām, svaigais meža gaiss un skaistais skats no Kangaru skatu torņa rosinās mūsu aktīvistus turpmākai darbībai.

GALERIJA

alt

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 808

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.