VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS VIDZEME

Aktualitātes
Adventes laiks Drukāt E-pasts

02.12.2019.

   Tuvojoties Ziemassvētkiem, 2. decembrī Valkas filiālē tika svinēta pirmā advente. Svinīgi aizdedzinājām pirmo svecīti adventes vainagā, skanēja silti un mīļi dzejoļi un dziesmas. Pārrunājām, kas ir adventes laiks un katrs, kurš vēlējās, pastāstīja ko viņam nozīmē šis laiks.

alt

 
Rūķu cepures noslēpums Drukāt E-pasts

21.12.2019.

   Ir Ziemassvētku laiks un arī Valkas filiālē norisinājās teatrāli muzikāls pasākums “Rūķa cepures noslēpums”. Gaidot tālos rūķus un lasot avīzes prātīgie rūķi pārspieda par ziemas kavēšanos un to, kur rast Ziemassvētku noskaņojumu, ja laukā ir tik rudenīgs un sniega kā nav tā nav. Pasākuma laikā atklājas gan tas, kāds noslēpums ir atrodams rūķa cepurē, gan arī tas, ka Ziemassvētku brīnums meklējams katra sirdī. Katrs saņēma rūķu atnestās Ziemassvētku paciņas, bet īpaši aktīvākajiem un čaklākajiem rūķi bija sarūpējuši īpašas dāvanas. Vienlaicīg filiālē norisinājās arī Atvērto durju diena.Tās laikā ciemiņi varēja noskatīties muzikālo Ziemassvētku izrādi, tāpat arī apskatīt filiāles iemītnieku rokdarb izstādi.

 GALERIJA

alt

 
Ziemassvētku koncerts Drukāt E-pasts

20.12.2019.

   Tuvojoties Ziemassvētkiem ar koncertu pie mums, Valkas filiālē, ieradās pirmie ciemiņi, Valkas pamatskolas bērni. Viņi ciemakukulim līdzi bija atveduši dziesmas un teātra izrādi. Bērni rūpīgi bija sagatavojuši apsveikumus un dāvanas mūsu filiāles iemītniekiem.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 798

Centra filiāles


Ropaži

VSAC "Vidzeme" filiāle "Ropaži"Pansionāts "Ropaži",Ropaži, Ropažu n...

Lasīt
Rūja

VSAC "Vidzeme" filiāle "Rūja"Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjien...

Lasīt
Valka

VSAC "Vidzeme" filiāle "Valka"Indrānu 5, Valka, Valkas novads, LV-4701,...

Lasīt
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai.